A101’den 4 Ekim Hayvanları Koruma Gününde Anlamlı Proje

Türkiye’nin en fazla mağazaya sahip zincir marketi A101, Dünya Hayvanları Koruma Gününde sokak hayvanlarına olan duyarlılığı ve sevgiyi bir adım daha ileri taşıyacak yeni bir projeye imza atıyor. Proje kapsamında, içerisinde besleyici mamalar bulunan ve kedi evine dönüşebilen özel tasarım kutular aracılığıyla sokak hayvanlarının yaşam şartlarının iyileştirilmesine yönelik farkındalık çalışması yapılacak

 

Türkiye’nin en fazla mağazaya sahip zincir marketi A101, online alışveriş platformu denebunu.com ile yürüttüğü iş birliği kapsamında 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Gününe özel çok amaçlı bir kutu tasarlayarak bu anlamlı günde sokak hayvanlarını unutmadı.

 

İçerisinde özel olarak seçilmiş besleyici mamalar ve mama kapları bulunan kutular, aynı zamanda kedi evine dönüşme özelliğiyle soğuk kış günleri yaklaşırken sokak hayvanları için barınma imkanı sağlıyor.

 

Çok Amaçlı Bir Kutu 

Pratik bir şekilde kedi yuvasına dönüştürülebilen sevimli kutular, soğuk havalarda sokak kedilerinin sıcak bir sığınak olarak kullanabileceği bir yuvaya dönüştürülebilirken, aynı zamanda uçlarında yer alan bölümlere yerleştirilen mama kapları ile tüm sokak hayvanlarının faydalanabileceği çok amaçlı bir beslenme noktası olarak da değerlendirilebiliyor.

 

Farkındalık Yaratılacak

Soğuk kış günleri yaklaşırken sokak hayvan hayvanlarının da bu dünyada bizlerle beraber yaşadığına dikkat çeken proje vasıtasıyla, 4 Ekim Hayvanları Koruma Gününe özel sosyal medya platformlarında paylaşımlar yapılarak farkındalık yaratılması da amaçlanıyor.

 

A101 Hakkında:

Perakende sektörünün en yaygın zinciri olan A101, Türkiye’nin 81 ilinde ve tüm ilçelerinde, 12.000’i aşkın marketi ile faaliyet göstermektedir. Deloitte Perakendenin Küresel Güçleri 2021 Raporu’na göre, Dünya’nın en hızlı büyüyen ilk 10 perakende şirketi arasındaki tek Türk şirketi olup, listede 6.sırada yer almaktadır. A101, 66.000’den fazla çalışanı ve 600’ün üzerinde tedarikçisi ile perakende sektörünün öncü şirketleri arasındadır. Türkiye’nin en büyük 10 şirketi arasında yer alan A101 zincir marketleri; müşterilerine en ucuz fiyatlarla kaliteli gıda ve tüketim malzemeleri sunmaktadır. A101 Marketleri, müşterileri ile geliştirdiği güçlü bağı sürdürürken; geçtiğimiz yıllarda Türkiye’de en çok istihdam yaratan, en çok kadın ve en çok engelli çalıştıran kurum unvanına da sahip oldu. Ayrıca A101, 2021 yılı içinde IDC Cloud Roadshow 2021’de Akıllı Stok Düzeltme Öneri Sistemi ile Cloud Cost Efficiency dalında üçüncülük ve SAP Kalite Ödülleri 2021’de Bulut Dönüşümü dalında Büyük Ödül sahibi oldu. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x