Dilan ve Engin Polat tutuklanacaklar mı? Ürünleriyle ilgili skandal iddia! Feyza Altun’dan canlı yayında bomba açıklamalar…

Kanal D’de yayınlanan ve sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’ nın yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” programının konuğu, Dilan Polat davasını ilk günden beri takip eden avukat Feyza Altun’du. Avukat Feyza Altun gündeme bomba gibi düşecek birbirinden önemli açıklamalarda bulundu.

“İNSANLARA ‘ZÜĞÜRTLER, FAKİRLER’ DİYE SESLENDİ.”

Avukat Feyza Altun, MASAK tarafından pek çok fenomenin incelemeye alındığını açıkladı. Polat çifti ile ilgili olarak da “Bu paranın sadece güzellik merkezinden geldiğine hiçbir zaman inanmadım. O yüzden incelemeye başladım” dedi.

Altun, “3 yıl öncesine kadar bu insanlar Tiktok’ta aile boyu dans ediyordu. Bir anda milyonluk arabalar aldılar, mafyatik havalara büründüler. Çok garip bir hayat tarzları olduğu için insanların dikkatini çekti. Kafaya Euro’lar takmak, altınlar takmak bunlar çok garip şeyler” diye konuştu.

Altun, “Dilan Polat, ‘Allah beni seviyor bana para verdi, sizi sevmiyor size para vermedi.’ dedi. ‘Züğürtler, fakirler…’ dedi. ‘Para kazanmayı siz beceremiyorsunuz’ dedi” diyerek Dilan Polat’ın insanları aşağıladığının altını çizdi.

DİLAN POLAT ÜRÜNLERİYLE İLGİLİ SKANDAL İDDİA

Avukat Feyza Altun, “Kozmetik fabrikası açtığını söyledi. Fason üretim yaptıranların çoğu merdiven altı üretim yerlerinde en düşük maliyetle üretim yaptırıyor. Mesela ürünün üzerine 30 faktör koruma yazıyor ancak ucuz olsun diye 10 faktörlük korumalı ürün yaptırıyor. Leğenlerden şırınga ile çekiyorlar, tüplere dolduruyorlar. İnsanlara satıyorlar.” ifadelerini kullandı.

Avukat Feyza Altun, kozmetik ve cihaz fabrikası olduğunu söyleyen Dilan Polat ve eşi için “250 bin TL vergi ödeyen bir insanın 13 milyon liralık arabaya binmesi normal değil” dedi.

TUTUKLANACAKLAR MI, SERBEST Mİ KALACAKLAR?

Avukat Feyza Altun, Polat çiftinin soruşturulması ile ilgili “Pazar günü, en geç ise pazartesi günü Polat çiftinin tutuklanıp tutuklanmayacağı belli olur.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x