Göz altı morluklarına ışık hızında çözüm! Uzman göz doktorundan tavsiye…

Yaşlanma belirtileri, genetik faktörler ve çeşitli nedenlerle oluşan göz çevresindeki morluklar, günümüzde estetik görünüme verilen önemle bir arayışa neden oluyor. Op. Dr. Şeyda Atabay, bu soruna karşı karşılaşılan bir çözüm olarak göz altı ışık dolgusu uygulamasını değerlendiriyor. İşte, göz altı ışık dolgusuna ilişkin tüm detaylar!

IŞIK DOLGUSU HAKKINDA DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR!

İnternet üzerinde yayılan bilgi kirliliği, hastaların kafasını karıştırıyor. Dr. Atabay, ışık dolgusunun bazı forumlarda olumlu, bazılarında ise olumsuz yorumlarla karşılaşıldığını belirtiyor. Ancak hangi bilgilerin doğru olduğunu belirlemek için dikkatli olunmasıgerektiğini vurguluyor.

IŞIK DOLGUSUNDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER!

Her şey gibi ışık dolgusunun da kaliteli ve kalitesiz çeşitleri bulunmaktadır. Dr. Atabay, göz çevresine uygulanacak dolgunun içeriğindeki hyalüronik asidin önemine dikkat çekiyor. Hyalüronik asidin kalitesi ve içeriği, uygulamanın etkisi ve kalıcılığı üzerinde belirleyici bir faktördür.

GÖZ HASTALIKLARI UZMANI UYARIYOR!

Dr. Atabay, göz çevresine yapılan ışık dolgusu uygulamalarında hastaların dikkat etmeleri gereken önemli faktörleri sıralıyor. Uygulama yapılacak ürünün kutusunu görmek, içeriğini incelemek ve doktorun uzmanlığına güvenmek önemli adımlardır. Ayrıca, uygulama öncesinde ürünün açıldığına ve steril bir ortamda yapıldığına emin olunmalıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x